• zájezdy
Vyhľadávanie zájazdov
Adaaran Select Meedhupparu Resort - Maledivy - Raa Atoll

Adaaran Select Meedhupparu Resort

Maledivy » Raa Atoll

Meedhupparu, Hotel starstarstarstar

LM


Adaaran Select Meedhupparu Resort

Počet termínov:

9 termínov / 1 Last minute / 0 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: Adaaran Select Meedhupparu
V skratke o hoteli

Hotel Adaaran Select Meedhupparu sa nachádza na Raa Atole, ktorý je známy bielymi piesočnatými plážami a tyrkysovou lagúnou. Ubytovanie je možné v dvojizbových bungalovoch v časti rezortu Select, alebo sú tu aj 5-hviezdičkové vodné vilky v časti Adaaran Prestige Water Villas Meedhupparu.

Poloha

Hotel Adaaran Select Meedhupparu je na ostrove s rozlohou len 740 m x 290 m. Od medzinárodného letiska Male je vzdialený cca 130 km. Vynikajúce biele piesočnaté pláže okolo celého ostrova ( rôzne typy) aj pre milovníkov šnorchlovania. Za poplatok výlety loďou, vodné športy, rybolov na otvorenom mori a šnorchlovanie na  koralovom útese cca 50-100 m. Ležadlá pri vilkách na pláži aj pri bazéne bez poplatku, 2 bary na pláži (v rámci služieb all inclusive).

Dĺžka transferu

40

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava s prestupom v Dohe alebo Dubaji. Za doplatok sú možné priame lety z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Hotel Adaaran Select Meedhupparu leží na oválnom ostrove s bujnou tropickou vegetáciou. V tyrkysovo modrej lagúne okrem rezortu Select sú aj 5-hviezdičkové vodné vilky v časti Adaaran Prestige Water Villas. Rezort je vybavený prijímacou halou s recepciou, niekoľkými reštauráciami a barmi, obchodíkom so suvenírmi, klenotníctvom, salónom krásy, spa centrom. Wi-fi  je dostupné v lobby za poplatok.

REŠTAURÁCIE

Hotel Adaaran Select Meedhupparu má dve reštaurácie. Hlavnú, kde sa podáva all inclusive, a la carte s výberom z menu. Reštaurácie ponúkajú jedlá z čerstvých surovín aj vegetariánskej jedlá. Podáva sa ázijská kuchyňa aj medzinárodné jedlá. Hotel taktiež disponuje dvomi barmi - grill a pool barom. Pri vodných vilkách sa anchádza a la carte reštaurácia. Je tu diskotéka a obchodík so suvenírmi, klenotníctvo, salón krásy. Wi-Fi za poplatok v lobby • v cene: stolný

tenis • fitnes • šípky • plážový

BAZÉNY

Hotel má jeden bazén, pri ktorom sú ležadlá a slnečníky pre hostí zdarma. Hostia môžu využiť aj dve jacuzzi.

ŠPORT & ZÁBAVA

Zo športových aktivít je v cene stolný futbal, fitnes centrum, šípky a plážový volejbal. Za poplatok sa môžete potápať, šnorchlovať, jazdiť na vodných lyžiach, jet-ski, vyskúšať kanoe, katamarán, jazdu na banáne alebo si zahrať tenis. Hotel organizuje večerné programy alebo sa môžete zabaviť na diskotéke.

WELLNESS & SPA

V hotelovom spa centre, Chavana Spa, je k dispozícii sauna, parný kúpeľ alebo populárne ajurvédske procedúry. Služby spa centra sú za poplatok.

TIPY NA VÝLETY

NOČNÝ RYBOLOV – Obľúbenou lokálnou aktivitou je rybolov. Popri lovení rýb na lodi dhoni môžete sledovať západ slnka a vlny oceánu narážajúce na priľahlé ostrovy. Ak ulovíte rybu, môžu vám ju pripraviť podľa vašich predstáv nasledujúci deň na večeru.

NÁVŠTEVA OSTROVA MEEDHU – Ostrov Meedhu sa nachádza len 15 minút plavby na lodi dhoni. Uvidíte tu tradičnú maldivskú kultúru a obydlia uprostred lokálnej vegetácie a koralových útesov.

PIKNIK NA OPUSTENOM OSTROVE – Na lodi dhoni sa preplavíte na jeden z maldivských opustených ostrovov. Celé ráno sa môžete venovať plávaniu, šnorchlovaniu v lagúne alebo skúmaniu ostrova. Ryba na obed je pripravovaná tradičným spôsobom na ohni z kokosových šupiek.

PLAVBA PRI ZÁPADE SLNKA – Plavba na lodi dhoni pri západe slnka trvá približne dve hodiny. Za ten čas si stihnete urobiť fotografie, relaxovať a popíjať osviežujúci kokteil.

KOKOSOVÉ SAFARI – Plavba na lodi dhoni okolo ostrovčeka Raa Atol s drinkom Rumba & Kokos.

* Viac informácii o výletoch nájdete priamo v hoteli alebo u delegáta.

Ubytovanie

Hotel má 214 viliek Beach Villa (cca 47 m2). V priestranných izbách sú maximálne tri postele. Hostia si môžu doplatiť ubytovanie vo vodných vilkách Adaaran Prestige Water Villas.

Izby sú vybavené samostatnou vonkajšou sprchou, sušičom vlasov, televízorom, telefónom, trezorom, rýchlovarnou kanvicou, stropným ventilátorom, klimatizáciou a terasou. Za poplatok je možné využiť minibar.

Stravovanie

Raňajky a večere sú podávané formou bufetových stolov, obedy, z nápojov je na výber stolové víno, whisky, gin, vodka, rum, brandy, pivo, nealkoholické nápoje, káva, čaj, voda alebo džúsy. Nápoje sú podávané v hlavnom bare od 10:00 do 23:45 h, v pool a gril bare od 10:00 do 18:00 h, na diskotéke od 22:30 do 23:45 h, v bare pri bazéne od 10:00 - 18:00 h podávajú kokteily a nápoje v rámci all inclusive z k tomu určeného nápojového lístka.

Pre deti

Pre deti je v hoteli Adaaran Select Meedhupparu pripravený zábavný program, karaoke a diskotéky.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Viedne, 7x ubytovanie s All Inclusive, trasfery letisko - hotel - letisko, služby delegáta.

Povinné doplatky

Servisné poplatky Qatar Airways 390 EUR, Turkish Airlines 470 EUR.

Ostatné doplatky

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky na Maldivách vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej triede economy, v prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Silvester

Silvestrovská večera je v cene.

Oficiálne hodnotenie
****

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...