• zájezdy
Andavis, Grécko, Grécko ostrovy, Kos, Kardamena, 17.10.2018, Raňajky
Číslo termínu: 62045184

Andavis

Grécko » Grécko ostrovy » Kos » Kardamena

, Hotel starstarAndavis

Termín:

17.10.2018 - 24.10.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


315 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Andavis Hotel
Hotel
Hotel Andavis Hotel
Prehľad
Poloha:

Tento malý hotel je vzdialený od skalnatej pláže cca 10 minút chôdze a od letiska 10 km. V blízkosti hotela sú supermarkety, obchody, centrum, turistické informácie, bary, reštaurácie a diskotéka.Popis:

Hotel bol postavený v roku 1993 a bol zrekonštruovaný v roku 2008. Budova pozostáva z 24 izieb. Je vybavený recepciou, WiFi pripojením v hale, trezorom, hotelovým barom, reštauráciou, parkoviskom, fax a fotokopírovanie.Ubytovanie:

Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, chladničku, telefón, balkón alebo terasu. Klimatizácia je k dispozícii za príplatok.Stravovanie:

Raňajky

Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK