• zájezdy
App. Filokypros, Cyprus, 1.10.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 53937559

App. Filokypros

Cyprus

, Hotel starstarstarstar

LM


App. Filokypros

Termín:

1.10.2017 - 8.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


979 € Konečná cena


Hotel
Hotel App. Filokypros
Prehľad
Poloha:

Tradičné vidiecke domy sa nachádzajú v obciach Choirokoitia, Psematismenos a Tochni. Pláž Governor Beach je asi 10 km vzdialená od lokality, letisko Larnaca cca 35 km a 30 km od Limassol. Okolie je obklopené krásnou prírodou a scenériami, v blízkosti sa nachádzajuú obchody a taverny.
Popis:

Zrekonštruované vidiecke domy Porfyrios, Choirokoitia, Evkarpos v Psematismenos a Tochni Eveleos sú v typickom cyperskom štýle. Každý dom má záhradu  s bazénom, ležadlami, slnečníkmi a plážovými osuškami.
Ubytovanie:
Pohodlné a typicky vybavené štúdiá ponúkajú kombinovanú obývaciu izbu / spálňu s kuchynským kútom, klimatizáciou, vaňou / sprchou, WC, sušičom vlasov, satelitný TV, trezor, Wi-Fi, balkónom alebo terasou. Apartmány sú vybavené podobne, a navyše majú oddelenú spálňu.
Šport:
Z príplatok: rôzne športové a voľnočasové aktivity ponúkané miestne ako požičovňa bicyklov, turistika, možnosť zapožičania auta priamo na mieste.
Stravovanie: Bez stravy. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK