• zájezdy
Bruskos, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Agios Georgios juh, 2.10.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 61995236

Bruskos

Grécko » Grécko ostrovy » Korfu » Agios Georgios juh

, Hotel starstarstarBruskos

Termín:

2.10.2018 - 9.10.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


314 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Bruskos Hotel
Hotel
Hotel Bruskos Hotel
Prehľad
Poloha: 

Hotel leží v tichom prostredí asi 300 metrov od jemnej, piesočnatej, mierne sa zvažujúcej pláže a asi 500 metrov od malebnej dedinky Aghios Georgios. Autobusová zastávka sa nachádza priamo pred hotelom. Autobus do hlavného mesta premáva 2x denne. Dĺžka autobusového transferu z letiska je 50 minút. 
Popis: 

Príjemný rodinný hotel disponuje 33 izbami na 3 podlažiach, vstupnou halou s recepciou, spoločenskou miestnosťou, TV kútikom, barom a reštauráciou s veľkou terasou. V peknej záhrade sa nachádza malé detské ihrisko. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo, na pláži za poplatok.Ubytovanie: 

Udržiavané a štýlovo zariadené izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, TV, mini chladničkou, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, klimatizáciou (za poplatok), trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Apartmány s jedou spálňou sú vybavené rovnako ako štandardná izba s oddelenou spálňou a kuchynským kútom. Šport:

Prenájom surfov a vodných bicyklov. Deti:

Detské ihrisko.Stravovanie:

Vlastné stravovanie, raňajky- formou bufetu.

Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK