• zájezdy
Grand Beach, Grécko, Grécko ostrovy, Thassos, Limenaria, 2.10.2018, Raňajky
Číslo termínu: 63095680

Grand Beach

Grécko » Grécko ostrovy » Thassos » Limenaria

, Hotel starstarstarstarGrand Beach

Termín:

2.10.2018 - 9.10.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


382 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Grand Beach Hotel
Hotel
Hotel Grand Beach Hotel
Prehľad
Poloha:

Hotel je vzdialený iba 30 metrov od pieskovo kamienkovej pláže, v tesnej blízkosti obľúbených letovísk. Nachádza sa 1,7 km od mesta Limenaria a 4,8 km od mesta Potos.Popis:

Hotel prešiel v roku 2017 rekonštrukciou, aktuálne hosťom ponúka ubytovanie v 26 izbách. V klimatizovaných priestoroch sa nachádza lobby bar s recepciou, požičovňa áut, detské ihrisko, bazén so sladkou vodou či detský bazén. V blízkosti hotela nájdete aj autobusovú zastávku, stanovište taxíkov, niekoľko reštaurácií, supermarketov či klubov.Vybavenie:

V hoteli sú k dispozícii trezory, izbová služba, služobná služba a služba prebudenia. Prístup k internetu je k dispozícii vo forme hotspotu Wi-Fi. Recepcia otvorená: 08:00 - 20:00.Stravovanie:


Raňajky od 08:00 do 10:30: kontinentálne. V hoteli sú 2 reštaurácie. Polpenzia: Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.Šport / voľný čas:

Večerné predstavenia sú ponúkané na zábavu v závislosti od počasia a sezóny.Doplňujúce informácie:

Sú akceptované nasledujúce spôsoby platby: Visa Card a Euro / Master Card. Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu byť spojené s dodatočnými poplatkami. Turistická daň sa platí na mieste.


 
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK