• zájezdy
Vyhľadávanie zájazdov
Medžugorie - Bosna a Hercegovina

Medžugorie

Bosna a Hercegovina

, HotelMedžugorie

Počet termínov:

1 termín / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:

Dnes Počasí v Sarajevo - transparent 25°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Medžugorie - pútnický zájazd
Kategória hotela: **+
Program

1.deň: odlet z Viedne do chorvátskeho Splitu, transfer autobusom do Medžugoria na území Bosny a Hercegoviny. Prehliadka Kostola sv. Jakuba a jeho areálu. Ubytovanie v hoteli a večera. Večerný náboženský program v Kostole sv. Jakuba s poklonou Svätému krížu. Návrat do hotela a nocľah.
2.deň: raňajky, slovenská svätá omša, výstup na vrch zjavenia Podbrdo, kde sa šiestim deťom v júni 1981 zjavila Panna Mária. Vďaka týmto zjaveniam sa z malej dedinky Medžugorie stalo jedno z najväčších modlitebných mariánskych centier v Európe. Nespočetné množstvo ľudí práve na tomto mieste našlo svoju vieru a získali pokoj do svojho života. Popoludní návšteva komunity Cenacolo. V prípade prítomnosti niektorého z vizionárov v Medžugorí, sa pokúsime zabezpečiť stretnutie s ním. Návrat do hotela a večera. Večerný náboženský program, ružencová pobožnosť, požehnanie, adorácia pred najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Návrat do hotela a nocľah.
3.deň: raňajky, v ranných hodinách výstup na vrch Križevac, kde už v roku 1934 miestni farníci postavili kríž. Slovenská Krížová cesta, návrat do Medžugoria a slovenská svätá omša. Popoludní návšteva mesta Mostar (pamiatky UNESCO) ktoré je piatym najväčším mestom Bosny a Hercegoviny a svoje meno dostalo po „mostaroch“ - strážcoch mosta (Stari most) cez rieku Neretva. Návrat autobusom do Medžugoria, večera v hoteli, náboženský program v Kostole sv. Jakuba, nocľah.
4.deň: raňajky, slovenská svätá omša, dopoludnia transfer do Splitu so zastávkou pri lurdskej jaskyni vo Veprici neďaleko Makarskej. Odlet zo Splitu do Viedne.
Ubytovanie
3 x v izbách s vlastným príslušenstvom v 2*/3* hoteli v Medžugorí.
Stravovanie
3 x polpenzia (raňajky a večere vrátane vína, vody, káva/čaj).
Doprava
Letecká doprava: Viedeň – Split a späť.
Ostatné
transfery a autobusová doprava podľa programu, náboženský program organizovaný v Medžugorí, služby slovenského sprievodcu/sprievod kňaza, program podľa popisu bez vstupov, DPH.
Povinné príplatky
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 145 €/os.
Priplatky
za 1/1 izbu 50 €, transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť 20 €/os.
Oficiálna kategória
**/***

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.