• zájezdy
Vyhľadávanie zájazdov
Paradise Island Resort - Maledivy - Severný Male Atoll

Paradise Island Resort

Maledivy » Severný Male Atoll

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Paradise Island Resort

Počet termínov:

27 termínov / 3 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia, Plná penzia, All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: Paradise Island Resort & Spa
Kategória hotela: ****+
V skratke o hoteli

Obľúbený Paradise Island Resort je situovaný v lagúne a obklopený tropickou vegetáciou. Okolo neho sa nachádza svetlý koralový piesok. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať so širokým spektrom športov na súši aj vo vode, ktoré rezort ponúka.

Poloha

Paradise Island Resort na ostrove Lankanfinolhu a má rozlohu 930 x 201 m. Transfer z hlavného ostrova s medzinárodným letiskom VELANA-MALE je rýchloloďou.

Koralový útes je od bielej piesočnatej pláže vzdialený cca 300 – 400 m.

Paradise Island Resort je na ostrove obkolesenom bielymi piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora,  za poplatok vodné športy a potápanie, 2 bary pri pláži. Ležadlá, slnečníky pri vilkách a bazéne sú bez poplatku.

Dĺžka transferu

20

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

V Paradise Island Resort hostia nájdu obchod so suvenírmi, klenotníctvo, kaderníctvo aj lekársku službu. Wi-Fi je v lobby a za poplatok.

REŠTAURÁCIE - rezort má hlavnú reštauráciu a dve a la carte reštaurácie - Fukuya Teppanyaki s japonskou kuchyňou a Ristorante al Tramonto s talianskou kuchyňou. Hostia môžu využiť aj pizza expres, cofee shop a dva bary. Je tu obchod so suvenírmi a klenotníctvo , kaderníctvo, lekárska služba. masáže.Wi-Fi za poplatok v lobby. 

BAZÉNY

V areáli rezortu sa nachádza vonkajší bazén. Ležadlá a uteráky sú pri bazéne aj na pláži zdarma.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia si môžu zahrať plážový volejbal, basketbal, stolný tenis, tenis (umelé osvetlenie za poplatok), squash, badminton, snooker alebo navštíviť fitnes centrum. O zábavu sa postará aj živá hudba. K dispozícii sú aj ďalšie možnosti športových aktivít za poplatok ako windsurfing, vodné lyže, wakeboard, parasailing, katamarán, kajaky, rybolov na otvorenom mori, PADI potápačská škola.

 

WELLNESS & SPA

V spa centre Araamu v pokojnom kúte ostrova nájdu hostia parný kúpeľ, saunu a vírivku, ktoré sú v cene. Masáže a procedúry sú za poplatok. Rezort ponúka aj ajurvédske procedúry.

 

TIPY NA VÝLETY

 

Počas dovolenky na Maldivách môžete podniknúť niekoľko výletov. Patrí k nim napríklad:

Fisherman’s Island – návšteva domorodého ostrova, kde spoznáte tradičný spôsob života.

Male – hlavné mesto Maldív, ktoré je sídlom vlády a kultúrnym strediskom oblasti.

Ostrovy – atoly – hydroplánom, loďou alebo vnútroštátnym letom sa dajú navštíviť najznámejšie maldivské ostrovy.

Ubytovanie

Vašu dovolenku na Maldivách v Paradise Island Resort môžete stráviť v niektorej z 282 izieb, z toho Superior Beach Bungalov s polootvorenou kúpeľňou s vaňou majú čiastočne vonkajšiu sprchu, sušič vlasov, klimatizáciu, stropný ventilátor, TV , telefón, minibar, trezor a terasa s výhľadom na morskú stranu. Za doplatok vodné vilky: Water Villa (cca 77 m2), Haven Villa (cca 90 m2) a Suity v časti hotela s 2 reštauráciami len pre hostí ubytovaných vo vodných vilkách. Všetky vodné vilky sú luxusnejšie zariadené a majú terasu s ležadalmi a čiastočne s výrivkou.

Stravovanie

Paradise Island Resort ponúka polpenziu formou bohatého bufetu. Hostia si môžu doobjednať služby all inclusive.

All inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov.A la carte za poplatok.Poobedňajšie občerstvenie v coffe shope od 16:00 do 18:00 hod.Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (voda, ovocné šťavy, pivo, víno, káva, čaj) od 10:00 do 01:00 hod. v hlavnom bare a od 10:00 do 17:00 hod. v plážovom bare.Minibar za poplatok.

*Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

V Paradise Island Resort je pre deti detský bazén a ihrisko.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s polpenziou, transfery letisko – hotel – letisko, služby delegáta.

Povinné doplatky

Servisné poplatky leteckej spoločnosti sú vo výške: Qatar Airways/ Emirates - 450 EUR na osobu, Turkish Airlines 470 EUR (Silvester).

Ostatné doplatky

Doplatok za all inclusive je 69 EUR na deň pre dospelú osobu a 35 EUR na deň pre dieťa do 12 rokov.

Ako klienti našej cestovnej kancelárie môžete využiť aj službu klasického komplexného cestovného poistenia zájazdu alebo komplexného cestovného poistenia zahŕňajúceho aj poistenia nákladov na záchrannú činnosť. Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky na Maldivách vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej triede economy, v prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Silvester

Silvestrovská večera je už v cene aj pri službách polpenzia a plná penzia.

Oficiálne hodnotenie
*****

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...