• zájezdy
Vyhľadávanie zájazdov
Royal Island Resort - Maledivy - Baa Atoll

Royal Island Resort

Maledivy » Baa Atoll

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Royal Island Resort

Počet termínov:

27 termínov / 3 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia, Plná penzia, All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: Royal Island Resort & Spa
V skratke o hoteli

Vo východnej časti Baa atolu nájdete päťhviezdičkový hotel Royal Island Resort Spa s výbornými službami. Neďaleko ostrova s bielymi plážami sa nachádza koralový útes vhodný pre všetkých potápačov. Hostia hotelového rezortu Royal Island budú ubytovaní v bungalovoch ležiacich priamo na pláži alebo v záhrade.

Poloha

Hotel Royal Island Resort Spa sa rozprestiera na ostrovčeku s rozlohou len 800 m x 200 m, čiže poskytuje klientom dostatok súkromia a pohodlia. Ostrov je charakteristický bujnou vegetáciou a lagúnou. Ostrov obkolesený bielymi piesočnatými plážami s lagúnou je rajom pre potápačov, má výborné podmienky na šnorchlovanie na koralovom útese. Bar pri bazéne blízko pláže, za poplatok vodné športy. Ležadlá, slnečníky pri vilkách a bazéne sú k dispozícii bez poplatku.Transfer z letiska v Male vnútroštátnou leteckou dopravou a loďou .

Dĺžka transferu

35

Doprava

Servisné poplatky Qatar Airways 390 EUR, Turkish Airlines 470 EUR.

Vybavenie

Hotel Royal Island Resort je vybavený dvomi reštauráciami, 4 barmi, bazénom, zlatníctvom, obchodom so suvenírmi, kaderníctvom a záhradnými pavilónikmi, ktoré sú zariadené antickým nábytkom. V izbách poskytuje hotel 24-hodinový servis. Wi-Fi pripojenie je za poplatok. Ležadlá a slnečníky na pláži sú v cene. Hlavná reštaurácia „Maakana“, a la carte reštaurácia „Raabondhi“, Coffee-Shop a 4 bary. Je tu zlatníctvo, obchod so suvenírmi, kaderníctvo a záhradné pavilóniky zariadené antickým nábytkom. Wi-Fi za poplatok.  V cene: plážový volejbal, fitnes, tenis (večerné osvetlenie za poplatok) aj stolný tenis a bedminton, squash, karaoke, večer zábavné show. Za poplatok: motorizované vodné športy a potápačské kurzy PADI

REŠTAURÁCIE

Hotel Royal Island Resort Spa má dve reštaurácie. Hlavnú, Maakana, kde sa podávajú jedlá v rámci all inclusive stravovania, a a la carte reštauráciu „Raabondhi“ s výberom z menu. V rezorte je tiež Coffee Shop a 4 bary, z toho jeden karaoke bar. V reštauráciách sa podávajú najmä lokálne jedlá z rýb a morských plodov v kombinácii s medzinárodnými jedlami.

BAZÉNY

Hotel Royal Island Resort Spa má jeden bazén, pri ktorom sú ležadlá a slnečníky pre hostí zdarma.

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia hotela Royal Island Resort Spa môžu zdarma využívať ihrisko na plážový volejbal a fitnes centrum. Ďalej sa môžu venovať hraniu stolného tenisu, tenisu (večerné osvetlenie je za poplatok), je tu bedminton a squash. Za poplatok sú k dispozícii motorizované vodné športy, potápačské kurzy PADI, potápanie na neďalekom koralovom útese. Večer sa môžu zabaviť pri zábavných šou a karaoke.

WELLNESS & SPA

Spa centrum „Araamu“ ponúka parný kúpeľ, jacuzzi, masáže a ajurvédske procedúry. Zaujímavou procedúrou je kúra pre páry v špeciálne navrhnutých liečebných pavilónoch. Spa centrum „Araamu Spa“ - jedno z najkrajších na Maldivách má parný kúpeľ, jacuzzi, masáže a ajurvédske procedúry (za poplatok).

 

Ubytovanie

150 bungalovov blízko pláže v záhrade. Beach Bungalov má navyše vonkajšiu sprchu a verandu s ležadlami. Do základného vybavenia bungalovov hotela Royal Island Resort Spa patrí klimatizácia, stropný ventilátor, trezor, telefón, minibar, satelitná televízia s video kanálom za poplatok, varná kanvica na prípravu kávy a čaju. Bungalovy majú terasu s výhľadom na more alebo do záhrady. Wi-Fi v izbách je za poplatok.klimatizácia.

Stravovanie

V hoteli Royal Island Resort Spa je ponúkané stravovanie formou polpenzie, plnej penzie, alebo all inclsuive. V cene je polpenzia: raňajky a večere formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii.Hoteloví hostia majú možnosť doplatku all inclusivu, ku ktorému patrí: raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, káva, čaj, koláče, drobné pečivo a občerstvenie sa podávajú od 16:00 do 18:00 h a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú od 10:00 do 1:00 h. * Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

Deti môžu v hoteli Royal Island Resort Spa využívať detský bazén.

Služby v cene

V cene je letecká doprava, ubytovanie na vybraný počet nocí s all inclusive, transfery letisko-hotel-letisko, služby delegáta.

Povinné doplatky

Servisné poplatky leteckej spoločnosti sú vo výške: Qatar Airways/ Emirates - 390 EUR na osobu, Turkish Airlines 470 EUR (Silvester).

Ostatné doplatky

Ako klienti našej cestovnej kancelárie môžete využiť aj službu klasického komplexného cestovného poistenia zájazdu alebo komplexného cestovného poistenia zahŕňajúceho aj poistenia nákladov na záchrannú činnosť. Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky na Maldivách vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie. Doplatok za plnú penziu je 25 EUR na deň pre dospelú osobu a 13 EUR pre dieťa do 12 rokov, za služby all inclusive je to 71 EUR na deň pre dospelú osobu a 36 EUR na deň pre dieťa do 12 rokov.

 

Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej triede economy, v prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Silvester

Silvestrovská večera je v cene aj v prípade služieb s polpenziou alebo plnou penziou.

Oficiálne hodnotenie
*****+******+********+*****
Pláž
*****+******+********+*****
Pre deti
*****+******+********+*****
Kvalita služieb
*****+******+********+*****
Lyžovanie
*****+******+********+*****
Bežkovanie
*****+******+********+*****
Snowboarding
*****+******+********+*****
Miesto pobytu
*****+******+********+*****

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...