• zájezdy
Royal Lagoon Aqua Resort & Spa, Egypt, Hurghada, 26.4.2018, All inclusive
Číslo termínu: 63885122

Royal Lagoon Aqua Resort & Spa

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Royal Lagoon Aqua Resort & Spa

Termín:

26.4.2018 - 4.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

9 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


448 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Kategória hotela: ****
Hotel
Hotel Royal Lagoon Aqua Resort & Spa
Prehľad
Poloha:

Royal Lagoon Aqua Park Resort & Spa je 5 hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v centre mesta Hurghady a je vzdialený 4 km od letiska. Rezort ponúka vlastnú piesočnatú pláž, na ktorú je možné dostať sa kyvadlovou dopravou z rezortu a táto služba je v prevádzke denne od 8:30 do západu slnka. Popis:

Rezort obsahuje rôzne typy ubytovania, skladá sa z hlavnej budovy a dvoch vedľajších, vilky sa nachádzajú popri hlavnom bazéne a dvoma jazerami. K dispozícii je detský bazén, pool bar, konferenčná miestnosť a detský klub. V hoteli je tiež niekoľko obchodov s rôznym zameraním. Lekárska služba je k dispozícii 24hodín denne a klinika je otvorená od 13:00 do 16:00 (služby sú extra spoplatnené).Ubytovanie:


Kapacita hotela je 366 izieb. Ponúkané izby sú: ekonomické, štandardné, superior, rodinné a junior suity. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou/sprchovým kútom, klimatizáciu, telefón, sušič vlasov, mini chladničku.Stravovanie:

Formou all inclusive. Hlavná reštaurácia je určená pre raňajky, obedy a večere. Okrem hlavnej reštaurácie hotel disponuje bufetmi, talianskou reštauráciou, ázijskou reštauráciou, lobby barom, Royal piano barom, plážovým barom a Lagoon barom. Shisha bar je otvorený po 17:00. Presný popis all inclusive služieb klienti obdržia priamo v hoteli. Disco bar nezahŕňa nápoje v rámci all inclusive.Šport a zábava:

Sauna, vírivka, parný kúpel, turecký kúpeľ, masáže, posilňovňa (za príplatok). WiFi vo vstupnej hale a v Lobby. Aqua park zahŕňa tobogány pre deti i dospelých a tenisový kurt je otvorený od 12:00 do západu slnka. Denné animácie začínajú približne od 10:00. Pláž: volejbal, futbalové kurty. Presný popis a otváracie hodiny sú klientom k dispozícii na recepcii hotela.Deti:


Detský klub, animácie, bazén.
 
 
Šport
 
Stravovanie

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK