• zájezdy
Sea Bird, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Moraitika, 16.10.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 62016712

Sea Bird

Grécko » Grécko ostrovy » Korfu » Moraitika

, Hotel starstarstarSea Bird

Termín:

16.10.2018 - 23.10.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


373 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Sea Bird Hotel
Hotel
Hotel Sea Bird Hotel
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza v meste Moraitika, centrum je vzdialené asi 300 m od hotela a od kamienkovej pláže delí hotel cca 150 m. Od letiska je hotel vzdialený cca 20 km, ako aj od mesta Korfu.
Vybavenie:

Tento rodinný hotel s 71 izbami ponúka vstupnú halu s recepciou, TV kútik, reštauráciu, bar. Vonku je k dispozícii bazén so slnečnou terasou, ležadlami a slnečníkmi pri bazéne zadarmo.Izby:

Dvojlôžkové izby sú pohodlne a príjemne zariadené a majú vaňu, WC, sušič vlasov, telefón, trezor, klimatizácia (na vyžiadanie, za poplatok), balkón alebo terasu. Jednolôžkové izby sú typ izby dvojlôžková izba s obsadenosťou jednej osoby. K dispozícii sú tiež tzv. ekonomické izby,  ktoré sa môžu líšiť v umiestnení, veľkosti alebo vybavení.Šport:

V cene stolný tenis a šípky.

Za poplatok: vodné športy z ponuky od miestnych poskytovateľov na pláži.Deti:

Bazén a ihrisko pre deti. Stravovanie

Polpenzia: Raňajky a večere formou bufetu. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK