• zájezdy
Vyhľadávanie zájazdov
Siva Port Ghalib - Egypt - Marsa Alam

Siva Port Ghalib

Egypt » Marsa Alam

, Hotel starstarstarstarstar

LM
FM


Siva Port Ghalib

Počet termínov:

410 termínov / 39 Last minute / 215 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Viedeň, Bratislava, Budapešť, Katovice

Počasie:

Dnes Počasí v Marsa Alam - transparent 32°CKategória hotela: ****+
Hotel
Hotel Siva Port Ghalib
Prehľad
Poloha: 

Tento rezort sa nachádza v vedľa prístavu Port Ghalib, priamo na dlhej piesočnatej pláži s korálovým podložím. Medzinárodné letisko Marsa Alam je vzdialené 5km.Popis: 

Hotel ponúka elegantný lobby s recepciou, kaviareň, reštaurácie,  niekoľko barov a unikátne "Six Senses" Spa. Ležadlá a plážové osušky sú k dispozícii pri bazéne, na pláži a pri lagúne bez príplatku. Ubytovanie:
 

Komfortné izby sú moderne zariadené a majú sprchovací kút, WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, pripojenie na internet (za príplatok) TV, trezor, minibar, kávovar výhľad do záhrady. Rodinné izby sa skladajú z 2 izieb, z ktorých každá má približne 30 m2. Šport: 

fitnes centrum, šípky, tenis, stolný tenis, biliard, večerné show. Za príplatok:  bowling, potápanie, procedúry v "Six Senses Spa". 

Stravovanie: 

All-inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšia zmrzlina a ľahké občerstvenie, káva a čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok importované alkoholické nápoje , špeciálne koktejly, fľaškové nápoje, ovocné šťavy. Podrobný rozpis dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...