• zájezdy
Thalassies Nouveau, Grécko, Grécko ostrovy, Thassos, Limenaria, 2.10.2018, Raňajky
Číslo termínu: 59889110

Thalassies Nouveau

Grécko » Grécko ostrovy » Thassos » Limenaria

, Hotel starstarstarThalassies Nouveau

Termín:

2.10.2018 - 9.10.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


338 € Konečná cena


Hotel
Hotel Thalassies Nouveau
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza priamo na plážovej promenáde s krásnymi kaviarňami a tavernami. Do centra Limenaria sa dostanete za cca 300 metrov. Autobusová zastávka sa nachádza asi 200 m.Popis:

Tento atraktívny hotel bol kompletne zrekonštruovaný a modernizovaný v zimnom období 2014/2015 a má 50 izieb.Súčasťou komplexu je recepcia, spoločenská miestnosť s krbom, satelitná TV miestnosť, internetový kútik, bar a kaviareň. Občerstvenie na pláži, vonkajšia terasa s výhľadom na more, bazén so slnečnou terasou a pool bar. Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pre hostí pri bazéne aj na pláži bez poplatku. Free Wi-Fi je v celom hoteli, hotel má tiež parkovisko pre hostí.Ubytovanie:

Dvojlôžková štandard izba je plne vybavená sprchou, vaňou, WC, sušičom vlasov, Wi-Fi, TV so satelitným príjmom, telefón a mini chladničkou. Trezor a klimatizácia sú k dispozícii za poplatok. Všetky izby majú balkón alebo terasu.Šport/Zábava:

Pre hostí je sprístupnená herňa s biliardom, stolným futbalom, šachom, online hrami a šípkami. V hoteli je tiež posilňovňa a wellness centrum so saunou, jacuzzi a masáže (za príplatok). Deti: 

- detský bazén, detský kútik, detské menu, detské postieľky na vyžiadanie bez poplatku. Stravovanie:

Polpenzia: raňajky formou bufetu a obed alebo večera výberom z menu. 

Raňajky: Raňajky formou švédskych stolov. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK