• zájezdy
Victoria Hill, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Dassia, 15.5.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 62096005

Victoria Hill

Grécko » Grécko ostrovy » Korfu » Dassia

, Hotel starstarstarVictoria Hill

Termín:

15.5.2018 - 22.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


389 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Victoria Hill Hotel
Hotel
Hotel Victoria Hill Hotel
Prehľad
Poloha:

Tento hotel sa nachádza na svahu na okraji Dassia. Z hotela máte krásny výhľad na Iónske more a okolitú prírodu. Do centra Dassie je to  750 metrov a široká ponuka barov, reštaurácií, nákupných a zábavných možností. Najbližšia pláž je vzdialená asi 500 m. Pred hotelom je tiež autobusová zastávka do mesta Korfu. Vzdialenosť na letisko Korfu cca 15 km.Popis:

Tradičný rodinný hotel pozostáva z hlavnej budovy a dvoch vedľajších budov. V hlavnej budove sa nachádza recepcia, bar, TV kútik a veľmi pekná reštaurácia s terasou. V upravenej záhrade je bazén s detským bazénom a snack bar. Plážové ležadlá sú k dispozícii. Ubytovanie: 

Všetky izby sú vybavené jednoduchým, ale dobre udržiavaným nábytkom, telefónom, sprchou/WC a balkónom alebo terasou. Šport:Deti:
Stravovanie:

Polpenzia 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK